Kompletní superfood drink

Nutriční a jiné koktejly, drinky či smoothie jsou dnes populární. Obsahují spoustu živin a jejich příprava nám zabere jen pár minut. Jaké však mají složení? Trh jich nabízí celou řadu, jen málo z nich však nabídne vyvážené a zejména zcela přírodní ingredience. My v Empower Supplements věříme, že základem jsou přírodní suroviny bez uměle přidaných látek, plniv či pojiv. Obsažené nutriční hodnoty a další látky pak působí ve vzájemné synergii tak, jak je po tisíce let programuje sama příroda.

ES BIO Complete Synergy je produktem, který je esencí této filosofie. Obsahuje 34 přírodních ingrediencí navíc v BIO kvalitě. Neobsahuje geneticky upravované suroviny, neobsahuje sóju, lepek ani přidaný cukr či umělá sladidla. Díky tomu nezatěžuje náš organismus a nabízí maximální využitelnost.

ES BIO Complete Synergy napomáhá regeneraci, obsahuje antioxidanty, které chrání buňky před oxidativním stresem a podporuje imunitní systém. Lze jej využívat při redukčních dietách, jako výživu a regeneraci pro sportovce, při rekonvalescenci a nechuti k jídlu, na cestách, dovolené nebo v práci. Snado ho využijete všude tam, kde potřebujete ušetřit čas na lehkou, ale sytou a zdravou svačinu.

Další články