Proč Empower Supplements? Protože nám BIO nestačí!

V době, kdy tvoříme tento článek, je na trhu přes 200 produktů obsahujících chlorellu. Přijde vám to šílené? Ale ano, ono to totiž šílené je. S boomem zdravého životního stylu se na trhu objevila kvanta produktů různé kvality.

Společnost Empower Company s.r.o. vznikla v roce 2010 právě proto, abyste se nemuseli prodírat stovkami výrobků různé kvality, ale naopak, mohli se spolehnout na 100% přírodní produkt, o kterém víte naprosto všechno – od původu suroviny, způsobu zpracování až po detailní laboratorní analýzy.

Vše začíná SUROVINOU

Každý náš produkt začíná pečlivým výběrem suroviny, ať už je to chlorella nebo medově sladká moruše. Je to část, kterou nikdy nepodceňujeme. „Surovinu nakupujeme od našich prověřených dodavatelů, což nám zaručuje stabilní kvalitu. Navíc s nimi pravidelně komunikujeme a dáváme jim zpětnou vazbu, co mají zlepšit. A ono to opravdu funguje,“ přiznává můj kolega a také zároveň spolumajitel Empower Company Petr Žemlička. Jen z kvalitní suroviny totiž může vzniknout kvalitní produkt.

Pokračuje certifikátem BIO

Na první místo vždy stavíme kvalitu, a prvním důkazem, který to potvrzuje, je označení BIO. „Drtivá většina našich produktů je BIO. Máme tak větší jistotu, že produkty nebyly chemicky ošetřeny, na druhou stranu to ale nese také rizika…“ nastínil Petr.

Cože, rizika? Vysvětlíme – právě proto, že se produkt pyšní označením BIO, hrozí u něj zvýšené riziko výskytu např. mikrobů či plísní (ty patří k významným alergenům a u citlivých jedinců mohou způsobit onemocnění kůže či jiné život ohrožující nemoci u lidí s velmi oslabenou imunitou).

Proto nám BIO prostě nestačí!

Rozhodli jsme se tedy každou šarži podrobit detailním analýzám. Zaměřili jsme se na přítomnost těžkých kovů, mikrobiologii, u vybraných surovin provádíme i komplexnější rozbory pesticidů, polyaromatických uhlovodíků či mykotoxinů.

Analýzy jsou navíc dostupné komukoliv odkudkoliv – stačí kliknout sem a zadat název produktu a jeho šarži. Vypadá to jednoduše, ale: „problematika analýz je velmi složitá, a ještě složitější je související legislativa. Na řadu věcí nejsou v rámci Evropské unie stanové limity a řada distributorů na to spoléhá, a to není dobře,“ doplnil Petr.

 zákazníkům přistupujeme jako ke své vlastní rodině – pokud se za produkt nemůžeme postavit (analýza nedopadla dobře, surovina není v požadované kvalitě, atd.), nepustíme ho do prodeje! Ano, částky, které investujeme do tohoto opatření nejsou malé. Jaký je ale strop, když chcete být zdraví? Je to 20 tisíc, 500 tisíc nebo je to k nezaplacení? Odpověď se nabízí sama…

Filosofie našeho života je filozofií našich produktů

Nemáme důvod cokoli skrývat, vše stavíme na průhledném systému. Nechceme svůj život zaměřit na rychlý zisk, chceme ho prožít smysluplně, s ideou, že to, co děláme, má smysl. Věříme, že to tak máte také…

Co Vás čeká dále?

Tímto článkem zdaleka nekončíme. V každém dalším se vám pokusíme v rámci našeho mikroseriálu přiblížit kompletní problematiku analýz a také Vám pomoci v jejich orientaci. Téma následujícího článku bude – obávané i velebené těžké kovy!

 

Další články